wtorek, 29 października 2019

Remont kuchni (Ikea) before and after


Remont kuchni dumnie brzmi, moja 23-letnia kuchnia, kupiona w 1996 roku z Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, jest zdecydowanie wykorzystana w pełni, kilka razy był wymieniany blat i sprzęty AGD, ale nigdy szafki.
Nareszcie nadszedł czas rewolucji i wszystko zostało zmiecione...
Zwykła kuchnia 9 m2 w kształcie kwadratu z niewygodnym wejściem i  niestety, ale bez możliwości połączenia z salonem, więc musiałam się nagłowić z rozmieszczeniem szafek i sprzętu.
 Priorytetem była zmiana siedziska narożnikowego na stół, w salonie mamy stół i 8 krzeseł,
 więc w kuchni tylko np. szybkie śniadanka są zaliczane.


Tutaj nastąpiła lekka modyfikacja, zmiana blatu, płyty gazowej na indukcję, zlewu i gałek oraz relingu.
Doszła też zmywarka.
 I nareszcie po ponad 2 miesiącach remontu, który lekko się przeciągał nie z naszych przyczyn mogę pokazać moją nową wymarzoną kuchnię w stylu nowoczesno-skandynawskim. 

Mogę pochwalić się moją kuchnią 😀😀😀😀😀😀


 Cała kuchnia została kupiona w Ikea łącznie z wyposażeniem i blatem oraz mikrofalówka, resztę AGD z oleole.pl.
Dodatki pochodzą z Home&you, Pepco i Ikea, zlewozmywak i bateria z Mrówki.
Kuchnia jest pojemna, nowoczesna, ma fajne rozwiązania i jest ponadczasowa.


17 komentarzy:

 1. swietna metamorfoza, jak sie nazywaja te fronty?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesujące. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas dużym problemem było pojawienie się pleśni na ścianach. W kuchni to częste zjawisko, jednak usuwanie tego nie jest łatwym procesem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Generalnie nigdy nie piszę recenzji, ale teraz jestem tej firmie naprawdę wdzięczna. Rozpoczęliśmy remont w łazience i korytarzu po zakończeniu prac, całe mieszkanie zamieniło się w brudny plac budowy, skoro mamy małe dziecko i z grubsza oszacowaliśmy, ile dni będziemy rozrywać mieszkanie, potem zamówiliśmy gen. czyszczenie i pranie chemiczne sofy w ciągu dnia od 8:00 do 19:00 4 dziewczyny zamieniły mieszkanie w lalkę https://otomistrz.pl/sprzatanie-domu/gdynia/. specjalne podziękowania za okna, nigdy nie były tak czyste. Ogólnie polecam !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jeszcze nie wiem jak będzie wyglądała moja kuchnia, ale za pewien czas na pewno wykonam projekt. Teraz jestem na etapie kupowania mieszkania od https://www.eurostyl.com.pl/ gdyż bardzo mi się podoba jego lokalizacja jak i sama jakość wybudowania całego budynku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała inspiracja, abym wykonał dawno zaplanowany remont w mojej kuchni, która jak widzę jest podobnych gabarytów. Wiem, także gdzie muszę udać się na zakupy. Super, że trafiłem na tego wspaniałego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. W moim przypadku najtrudniej jest podjąć decyzję o remoncie. Zwlekam z tym od paru lat. Wiecznie nie ma na to czasu, ale obecna sytuacja wirusowa, kiedy mam więcej czasu i częściej jestem w domu postanowiłem, że jak Ty muszę coś zmienić nie tylko w swojej kuchni. Nowy rok, nowe wyzwanie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Przymierzam się właśnie do remontu, też zależy mi na tym, aby wszystko zrobić niskim kosztem, a jednocześnie naprawdę dobrze i fachowo. U mnie w kuchni potrzebna jest też wymiana sprzętów, więc to będzie już pewnie wyższy koszt.

  OdpowiedzUsuń
 10. Solidnie napisane. Pozdrawiam i liczę na więcej ciekawych artykułów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak najbardziej same remonty faktycznie są bardzo potrzebne, ale moim zdaniem fajnie jest również mieć dobrą ekipę do tego. Ja od zawsze polegam na firmie http://remonty.wroclaw.pl/ która moim zdaniem na remontach zna się bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za chwile spędzone u mnie...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...